Nejúžasnější lidi, které (ne)znám!

11. července 2008 v 16:00 | Charlotta |  Říká si to Charlotta?
Magduš → Moje milovaná. Nejde napsat jsem všechno co k ní cítím. Mám jí neskutečně ráda. Viz už dva články věnované jí. A její blog? Nepíše na něj sice extra často, ale když napíše je to vždycky článek, kterej můžu hltat od rána do večera.
Confused → Neskutečně úžasná slečna. Ví co chce, a podle mě si zatím tvrdě jde. Její blog, je pro mě něco úžasného, jiného a famózního. Miluju její články, její design-miluju jí! Jsem šťastná, že Tě tady můžu mít!
Niki Sharp → Moje milenka, co mi neustále hází dorty. Mám Tě strašně ráda. A krásná je neskutečně moc. A její blog? Úžasný designy a skvělý články. Metallica forever že?!
Untitled → Slečna, které přeju strašně moc štěstí. Neuvěřitelně silná holka, která všechno zvládne. Moc si Tě proto vážím. A tvoje články jsou úchvatný. Mám Tě ráda.
Miss. Maková → Fajn holka. Stále zamilovaná, a já věřim že jí to vyjde. Strašně dobře si s ní pokecám na icq. A její blog? Díky deviantu, dělá teď krásný designy..a články na její věk taky super. Taky Tě mám ráda.
Peťka → Slečna, která je semnou od úplného počátku mého blogového bytí. Strašně mi pomáhala a dodávala odvahu psát dál. Jsem ti neskonale vděčná. Tvoje články jsou pokaždé o něčem jiném a já každý čtu jedním dechcem. A tvoje básničky taky. Mám Tě strašně ráda a doufám, že tu semnou ( a ostatníma, který Tě mají stejně rádi) ještě dlouho.
Werča → Skvělá holka s osobitým stylem. Miluju tvoje články a ještě víc básničky. A posloucháš vážně úžasnou hudbu. Mám Tě ráda.
Danush <3 → Tuhle holku mám ráda čím dál víc. Každej den mě něčím překvapí a uchvátí. Jseš strašně fajn a já Tě mám moc ráda.. a tvůj blog mám ráda. I když píšeš co se děje u Tebe já to s chutí přečtu a píšeš to fakt skvělým způsobem. Nikdy Tě nedám!
Efka → Miluju její články. A miluju ty obrázky, který zdobí každej úchvatnej článek. Nikoho tak originálního jsem ještě neviděla.
A nakonec je tady ještě jeden člověk, kterej sice nemá blog, ale píše mi ty nejúžasnější komentáře a je semnou taky už dlouho a je to Janina → Tuhle paní má strašně ráda. Ten styl hudny, který poslouchala a její názory mě vždycky dodají....něc o zvláštního co nedokážu popsat. Musí to bejt ta nejúžasnější máma pod sluncem a mě je ctí, že je stio přečíst si moje články. Děkuju!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama